PAPIER JADALNY OPŁATKOWY 0,27 A4 (100 ark.)

PAPIER OPŁATKOWY 0,3 A4 (100 szt.) Zobacz większe

Nazwa: Jadalny papier opłatkowy 0,27

Grubość arkusza: 0,27 mm

Ilość: 1 opakowanie - 100 ark.

Rozmiar: A4 (21cm x 29,7cm)

Więcej szczegółów

64,00 zł brutto

Rabaty ilościowe

IlośćCenaOszczędzasz
5 59,00 zł Do 24,99 zł
10 48,50 zł Do 154,98 zł

Opis

Format ArkuszaA4

Więcej informacji

SKŁAD: woda, mąka ziemniaczana, olej roślinny

Termin przydatności:
24 miesiące od daty produkcji

PRZEZNACZENIE i OPIS:

Jadalny papier opłatkowy 0,27 mm to kolejny rodzaj spożywczego papieru opłatkowego. Jest on bardzo popularny wśród cukierników i piekarzy.

Stosowany może być z atramentem jadalnym tym samym może służyć do wykonywania jadalnych wydruków na torty i inne wyroby cukiernicze i piekarskie. Jednakże ze względu na swoje cechy i budowę znacznie lepiej sprawdzi się jako materiał do tworzenia jadalnych dekoracji 3D na torty babeczki i ciasta.

Jadalny papier opłatkowy AD 0,27 mm świetnie sprawdzi się w dekoracji i wypieku różnego rodzaju pieczywa. Papier opłatkowy 0,27 mm A4 można zadrukować atramentami spożywczymi dowolną grafiką (np. logo cukierni lub piekarni). Następnie zadrukowany arkusz lub jego część (np. w kształcie koła lub prostokąta) nałożyć na przygotowane ciasto do wypieku. Po przez połączenie zadrukowanego (np. logo piekarni) papieru opłatkowego z przygotowanym ciastem otrzymamy scalony produkt końcowy. Bochenek chleba lub bułkę z logo, etykietą lub dowolna grafiką którą można zjeść i nie trzeba jej oddzielać od pieczywa.
Takie produkty z piekarni lub cukierni na długo zapiszą się w pamięci Klienta, a dodatkowo wysoko podniosą prestiż produktów danej piekarni oraz jej wizerunek.

Spożywczy papier opłatkowy 0,3 mm A4 po przez swoją niewielką grubość świetnie połączy się z wyrobem piekarskim w procesie pieczenia.

Produkt może być także wykorzystany bezpośrednio podczas pieczenia lub jako nadrukowana dekoracja wszelkiego rodzaju pieczywa (chleby, bułki, kajzerki) oraz tortów, ciast, babeczek, innych wypieków lub produktów piekarsko-cukierniczych. Świetnie nadaje się także do tworzenia papierowych dekoracji 3D.

Należy zachować ostrożność, gdyż papier opłatkowy jest bardzo czuły na wilgoć.

Zalety:

- Łatwość i szybkość w obsłudze
- Łatwa i perfekcyjna kompozycja z wyrobem cukierniczym

- Możliwość stosowania w wysokich temperaturach podczas pieczenia
- Elastyczność
- Naturalny skład

Produkt posiada stosowne dokumenty dopuszczające do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej.

JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY ZAKUPEM ILOŚCI HURTOWYCH LUB STAŁĄ WSPÓŁPRACĄ SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!