O nas

Smak Kolorów to nowy sklep z artykułami cukierniczymi, posiadający szeroką gamę akcesoriów i dekoracji dla Twoich arcydzieł cukierniczych.

Nasza misja to oferowanie naszym klientom najwyższej jakości dekoracji cukierniczych, sprzętu, oraz półproduktów dla rynku cukierniczego.  Specjalizujemy się w dziedzinie jadalnych ilustracji na torty, ciasta, babeczki oraz czekoladę, masach cukrowych i jadalnych atramentach oraz barwnikach.

Współpracując z cukiernikami w całej Europie pragniemy zachować najwyższe standardy obsługi, oraz możliwie najkrótszy czas realizacji zamówień i zleceń.

Nasza oferta obejmuje różnego rodzaju papiery i atramenty jadalne do różnych urządzeń drukujących. Ponadto oferujemy Państwu folie do czekolady (transferowe, karotenowe) CHOCOSHEETS, BONBONSHEETS (dla białej i ciemnej czekolady) w różnych rozmiarach (A4, A3), także w wymiarach niestandardowych pod indywidualne zamówienie klienta.

Ponadto u nas Państwo zaopatrzą się w urządzenia cukiernicze, lukry, masy cukrowe, barwniki o różnym zastosowaniu, pisaki żelowe, formy do pralin i czekolad, wydruki jadalne oraz wiele innych artykułów i półproduktów cukierniczych.


W naszej działalności przestrzegamy najwyższe standardy dotyczące bezpieczeństwa, poziomu jakości oferowanych produktów oraz obsługi klienta. 
Zamówienia realizowane są szybko, a czas oczekiwania zwykle mieści się w 2 dniach roboczych.

Jesteśmy otwarci na nowe propozycje, współpracę i asortyment akcesoriów i dekoracji cukierniczych.

Naszym klientom doradzamy i pomagamy w dopasowaniu asortymentu do ich potrzeb.

Dla każdego coś dobrego!
Nasza oferta kierowana jest do hurtowni, sklepów cukierniczych, cukierni  cukierników, piekarni, mistrzów czekolady, lodziarni, kawiarni, restauracji ale także do miłośników czekolady, oraz pasjonatów cukiernictwa w domowych zaciszach.

Współpracujemy z firmami w całej Europie i jesteśmy otwarci na nowe propozycje współpracy oraz możliwości dystrybucji naszych produktów. 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !