Tusze czyszczące Jest 3 produktów.

Tusz czyszczący (płyn czyszczący) stosowany jest do czyszczenia, udrażniania i dezynfekowania głowic w drukarkach używanych przy tworzeniu wydruków jadalnych. Zleca się stosowanie tuszu czyszczącego w momencie pogorszenia się jakości wydruków tj. słabej jakości kolorów, bądź pojawienia się smug, także w momencie kiedy czyszczenie zwykłe i dokładne nie przynosi poprawy.
Tusze czyszczące zaleca się stosować także w sytuacji kiedy drukarka przez dłuższy czas nie będzie używana i nie będzie działać. 
Pozwoli to utrzymać głowicę w dobrej kondycji i uniknąć późniejszych kłopotów z samą głowicą i złą jakością wydruków.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  • Kolor: BEZBARWNYPojemność: 100 ml Przeznaczenie: Płyn (tusz) czyszczący stosuje się do czyszczenia dezynfekcji i udrażniania głowic w drukarkach używanych do tworzenia nadruków jadalnych.Pozwala na udrożnienie zatkanych i zaschniętych dysz w głowicy jednocześnie je czyszcząc i dezynfekując.

    30,75 zł
  • Kolor: BEZBARWNYPojemność: 1000 ml Przeznaczenie: Płyn (tusz) czyszczący stosuje się do czyszczenia dezynfekcji i udrażniania głowic w drukarkach używanych do tworzenia nadruków jadalnych.Pozwala na udrożnienie zatkanych i zaschniętych dysz w głowicy jednocześnie je czyszcząc i dezynfekując.

    135,30 zł
  • Kolor: BEZBARWNYPojemność: 100 ml Zastosowanie: EPSON Przeznaczenie: Płyn (tusz) czyszczący stosuje się do czyszczenia dezynfekcji i udrażniania głowic w drukarkach używanych do tworzenia nadruków jadalnych.Pozwala na udrożnienie zatkanych i zaschniętych dysz w głowicy jednocześnie je czyszcząc i dezynfekując.

    36,90 zł
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów