FOLIE TRANSFEROWE DO CZEKOLADY 125 x 265 mm 50 ark.

FOLIE DO CZEKOLADY 125 x 265 mm 50 szt. Zobacz większe

Nazwa: FOLIE DO CZEKOLADY BEZBARWNE 125 x 265 mm 

Rozmiar: 125 x 265 mm 

Ilość: 1 opakowanie - 50 ark.

Kolor: bezbarwne

Więcej szczegółów

123,00 zł brutto

Więcej informacji

SKŁAD:
woda, skrobia kukurydziana, masło kakaowe, cukier, błonnik bambusowy, lecytyna słonecznikowa, syrop glukozowy, emulgator E 472A, wanilia.

Termin przydatności: 
12 miesięcy od daty produkcji

PRZEZNACZENIE:

Format i rozmiar 125 x 265 mm dedykowany jest do forem z magnetyczną podstawą, dzięki którym można stworzyć spersonalizowane praliny o różnych kształtach i konfiguracjach.

Bezbarwne folie transferowe to cienkie folie przeznaczone do zadrukowania jadalnym atramentem.
Służą do dekoracji czekolady po przez przenoszenie nadrukowanej grafiki z folii transferowej na czekoladę (stąd nazwa folia transferowa).

Folie do czekolady przeznaczone są do stosowania z atramentem jadalnym. Po zadrukowaniu uzyskujemy gotowy półprodukt do połączenia z czekoladą. 

Dzięki arkuszom foli transferowych mogą Państwo stworzyć indywidualne pralinki lub wyjątkowe dedykowane i spersonalizowane czekoladowe słodycze. 
Z odrobiną praktyki i umiejętności dzięki naszym foliom transferowym można nawet przenieść wydruki na masę cukrową, gumpaste i marcepan.

UWAGA ! Aby wydrukowana ilustracja została poprawnie i w wysokiej jakości przeniesiona na czekoladę należy drukować na powlekanej stronie arkusza folii transferowej w opcji „odbicie lustrzane”.

Produkt posiada stosowne dokumenty dopuszczające do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej.

JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY ZAKUPEM WIĘKSZYCH ILOŚCI (np. PALETOWYCH) LUB STAŁĄ WSPÓŁPRACĄ SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.